Hodinky Straton Vintage Driver

Hodinky jsou dodávány v koženém boxu. Každé balení obsahuje pásek v barvě ciferníku a dále dva kusy racing pásků v legendárních barvách Gulf a Martini. Součástí balení je také nářadí na výměnu pásků. Hodinky pohání motor Mecha-Quartz VK63 hybrid od značky Seico. Tělo Hodinek 316 (Surginal Grade) Stainless Steel. Celkový průměr včetně bočních koleček je 50 mm. Čistý průměr těla hodinek je 44 mm. Sklo je safírové. Vodotěsnost do 100 metrů. Cena hodinek 9 500 Kč a ke koupi zde.

BMW M5 Touring

Taky vám schází doba designéra Chrise Bangleho u BMW? Lze to vyřešit koupí auta z jeho období a nebo modýlku. A my tady jeden hodně zajímavý máme. Jde o nejúžasnější kombi své doby, přesněji BMW M5 Touring, které mělo pod přední kapotou atmosférický desetiválec, propojený s pohonem zadních kol. S tímhle jste mohli driftovat s celou početnou rodinou. Model na trh dodává firma Ottomobile a vyroben je pouze v počtu 3 000 kusů. Za M5 Touring v limitované edici dáte 2 269 Kč a koupit si jej můžete zde.

Ducati Monster 1200 S

Tohle není sběratelský modýlek, ale motorka, která vás vrátí do dětských let. Vezmete si nářadí a začnete pěkně pomaličku skládat všech 292 kusků dohromady, až z toho vznikne krásná Ducati Monster. Trošku se to podobá Merkuru, ale právě to se nám na tom líbí. Součástí balení je podrobný návod. A pozor, není to žádná fušeřina. Skladací Ducatka má opravdové tlumiče, několikadílná kola a funkční řízení. Cena je vcelku přívětivá, protože za skládací motorku zaplatíte 30 liber. Koupit si ji můžete na stránkách www.meccano.com

Subaru Impreza 555

Okruhy nebo rally? Je to jedno, kdo miluje motorsport, nedělá rozdíly. Pokud bychom měli vybírat z rally, tak nejlepší období bylo, když si do Subaru Impreza GT sedl Colin McRace a Carlos Sainz. Jejich týmové boje byly neuvěřitelným kořením WRC. Také to bylo období, kdy Subaru začalo stoupat na výslunní motorsportu. Modýlek je od výrobce SunStar, který se specializuje na výrobu závodních speciálů z okruhů i rally. Subaru Impreza 555, ve kterém seděla Carlos Sainz se svým spolujezdcem Luisem Moyou a vyhrála rally Monte Carlo zaplatíte pouze 1 299 Kč. Koupit můžete na adrese: www.svetauticek.cz

Mercedes Benz 560 SEC AMG

Raritní drsňák, kterého postavili ve sportovním oddělení automobilky Mercedes-Benz. U AMG se pustili do pořádného rozšíření a pod kapotu umístili šestilitrový osmiválec s výkonem 385 koní. Tohle je opravdový mercedesí masakr. Kupéčko oblečené kompletně do černé vypadalo opravdu drsně a ne nadarmo přitahovalo mafiány. Teď je tady v podobě modýlku, který připravila OttOmobile v omezeném množství 4 000 kusů. Není to natolik luxusní limitka, jak by si Mercedes Benz 560 SEC AMG zasloužil, ale i tak stojí za to ho mít na skříni. Jeho cena je 2 269 Kč. Najdete jej zde.